«
SHIB.png

SHIB, daha yüksek ticaret fiyatlarına tırmanmak için herhangi bir ivme kazanamadığı için düşük performans göstermeye devam ediyor.

15 olarak listelenmesine rağmeninci 5,45 milyar dolarlık toplam değerleme sayesinde piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi olan dijital varlığın mevcut değeri, özellikle sahipleri ve yatırımcılar için mutlu olacak bir şey değil.

Bu yazının yazıldığı tarihte, gelen verilere göre CoingeckoShiba Inu meme kripto parası 0,00000925 $’dan el değiştiriyor ve son yedi gün içinde yalnızca %2,5’lik bir artış kaydetmeyi başardı.

Aynı zaman diliminde %22 artışla 0,099840 dolardan işlem gören köpek temalı yeni altcoin Dogecoin’den birkaç adım uzakta.

Yine de, bu tür berbat bir performansla bile, Shiba Inu büyük yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor ve bir kez daha Ethereum balinalarının elindeki en büyük varlık haline geliyor.

SHIB Hâlâ Kripto Balinaları Tarafından Tutulan Paralar Listesinin Başında

Kripto balina takipçisi Whalestats kısa süre önce Twitter aracılığıyla şu anda en iyi 500 Ethereum balinasının portföyünün bir parçasını oluşturan en iyi varlıklar hakkında bazı bilgiler paylaştı.

Verilere göre, Shiba Inu ortaya çıktı. üst para bu yatırımcılar tarafından tutuluyor ve toplam değeri 76.576.704 $.

Shiba Inu

Crypto whales love Shiba Inu. Image: WBUR.

İlginç bir şekilde, bu hodler’lar aynı zamanda 50 milyon doların üzerinde bilinmeyen jetona sahipken, Uniswap (UNI) ilk 3’e girmeyi başardı çünkü balinalar 45 milyon dolardan fazla değerinde jeton tutuyordu.

İlk bakışta bu gelişim SHIB kasvetli bir yıl geçirdiğinden ve 2023 yılına kadar tozunu atacağı söylendiğinden bu bir sürpriz olarak geliyor.

Bununla birlikte, Ethereum balinalarının kriptoyu finansal zenginliklerinin bir parçası haline getirmeye devam ederken yüksek bir saygı duymaya devam ettikleri görülüyor.

Metrikler SHIB’nin Yakında Artabileceğini Gösterdiğinden Balinalar Bir Şeyin Peşinde Olabilir

SHIB şu anda değerini artırma açısından önemli bir ilerleme kaydetmiyor olsa da, Piyasa Değerinin Gerçekleşen Değere (MVRV) oranı yükselmeye devam ediyor ve bu da varlığın yakında yukarı yönlü bir kırılma için hazırlanabileceğinin sinyalini veriyor.

Sosyal hakimiyeti de geçen hafta güçlü yaşam belirtileri gösterdi ve birden fazla kez yükseldi ve bu da varlığın kripto topluluğunun dikkatini çektiğini gösteriyor.

Ayrıca, kısa bir süre önce Shiba Inu, izin verildiği için ilgi odağı haline getirildi. ödeme olarak kullanılır Belirli bir İsveç spor otomobil markası için.

Son olarak, SHIB için borsalardaki net mevduat düşük kalmaya devam ediyor, bu da onu sürekli olarak daha düşük fiyat seviyelerine çekmek için ezici bir satış baskısı olmadığını gösteriyor.

Meme kriptosunu neyin beklediği şu anda kimsenin tahmininde bulunmuyor, ancak belki de Ethereum balinaları, uzun tutma oyununu oynayarak cömert bir şekilde ödüllendirilmenin daha büyük resmine bakıyorlar.

SHIB total market cap at $5.02 billion on the daily chart | Featured image from Pexels, Chart: TradingView.com

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Hakkında

avatar

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *