«
Bitcoin Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Bitcoinlerinizi oldukça güvenli ve neredeyse risksiz satın alabileceğiniz birkaç sayfa vardır. Bunlar, iyi bir kullanıcı tabanına sahip büyük platformlardır ve asıl amaçları, süreci mümkün olduğunca basitleştirmektir. Sadece giriş yapın, kartınızla istediğiniz Bitcoin miktarını ödeyin ve hazırdır.

Coinbase: Bu, bulabileceğiniz en popüler web sitelerinden biridir, hızlı ve kullanımı kolaydır. Banka havalesi ile veya kredi kartınızla %3,5 komisyon şeklinde bitcoin satın alabilirsiniz.

Binance: Kripto para satın almak için dünyanın en popüler platformlarından bir diğeridir. Web sitesi Türkçeye çevrilmiştir ve her yerden erişebileceğiniz mobil ve masaüstü uygulamalarına sahiptir. Komisyonlar, harcadığınız para miktarına bağlı olacak ve maksimum %0,1 olacaktır.

Kraken: Kripto para ticareti açısından en büyük portallardan bir diğeridir. Web sitelerine kaydolabilirsiniz, ardından sizi doğrulamaları biraz zaman alabilir. Doğrulandıktan sonra, Avrupa genelinde ücretsiz transferler yapabilirsiniz ve Bitcoin satın alırken %0,16 ile %0,26 arasında bir komisyon alırlar. Bitcoin alırken nelere dikkat edilmeli.

LocalBitcoins – Kişiden kişiye (P2P) satın alımlara odaklandığı için diğerlerinden biraz farklı bir platformdur. Bu, yeni kullanıcılar için biraz daha karmaşık olsa da, bir reklam oluşturmak istemediğiniz sürece sizden komisyon alınmayacağı anlamına gelir.

Bitstamp, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini satın alabileceğiniz, dolar ve euro bozdurabileceğiniz başka bir ana sayfadır. Komisyonları satın alma hacminize bağlıdır ve size tam şeffaflık vaat ederler.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *